WHATSAPP İLETİŞİM

+90 533 895 49 09

FUAT ÖNDEŞ 1000 GÜNLÜK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA SUNDU

Germencik Belediyesi Haberler

FUAT ÖNDEŞ 1000 GÜNLÜK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA SUNDU

“KILIÇDAROĞLU’NDA FUAT ÖNDEŞ’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER”

 Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş temasları çerçevesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, Germencik Belediyesinin yaklaşık 3 yıllık süreci olan ilk 1000 günlük hizmet ve yatırımları içeren faaliyet raporunu değerlendirdi. Başkan Öndeş’in ziyaretinde Aydın Milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül de hazır bulundu. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in yaptığı çalışmalarını inceleyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hizmet ve yatırımlardan dolayı memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti.  Özellikle sosyal belediyecilik ve mali disiplin konularında yapılan köklü ve nitelikli çalışmalar hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, CHP’nin yerel yönetimler Vizyonuna uygun çalışmalar gerçekleştiren Öndeş’e başarı ve kolaylıklar diledi.

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “GENEL BAŞKANIMIZIN GÜZEL SÖZLERİ YORGUNLUĞUMUZU ALDI”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesini değerlendiren Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti ;

 “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek belediyemizin ilk 1000 gününü değerlendirdik. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz yatırım ve hizmetlerimizi içeren faaliyet raporumuzu kendisine sunduk. Bahane üretmeden, kararlılığımızdan asla vazgeçmeden yaptığımız yatırım ve hizmetlerimizi takdirle karşılamaları ve güzel sözleri bizleri mutlu etti, yorgunluğumuzu aldı. Gerek samimi ve güzel karşılamaları gerekse belediyecilik faaliyetlerimize yönelik övgü dolu sözlerinden dolayı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Milletin ve memleketin huzur, refah ve mutluluğu için gündüz gece çalışan Sayın Genel Başkanımızın yol arkadaşı olmaktan büyük bir mutluluk duyuyor, bu yolda her zaman en büyük destekçisi olduğumuzu ifade etmek istiyorum.